Hakkımızda

Kendinizi özel hissetmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahipsiniz. Cesur, farklı ve öz güvenli duruşunuzla dünya üzerinde benzersiz bir yere sahipsiniz. Heyecan dolu maceranızda gücünüze güç katacak, yıllara meydan okumanızı sağlayacak bir yol arkadaşına ne dersiniz? L’actone ile yıllara değer kat, kendi güzellik serüvenini başlat!

2015 yılında bir parfüm markası olarak çıktığımız bu yolda, özgün ve yaratıcı bir hikaye oluşturarak müşterilerimize farklı bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Miami merkezli markamızın bünyesinde bulunan güçlü Ar-Ge ekibimiz, modern teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyor; hayatın her anında iz bırakmak isteyen müşterilerimiz için saç, vücut, cilt ve parfümeri alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

Günden güne değişime uğrayan dünyadan ve beraberinde getirdiği trendlerden kopmadan yenilenmeye devam ediyor, size her daim en iyisini sunmak için hayallerimizi büyütüyoruz.

Tabiatın insanlığa sunduğu doğal bitkilerden yola çıkarak, başarılı olmayı kendine amaç edinmiş yaratıcı ekibimizle güvenilirliği bilimsel olarak kanıtlanmış formüller geliştiriyoruz.

Yolcuğumuz boyunca Türkiye başta olmak üzere, İtalya, Polonya, Rusya gibi birçok ülkede etkin rol oynuyor, ticaret hacmimizi büyüterek daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz.

Beğenilerin, tercihlerin ve beklentilerin hızla değiştiği günümüzde doğa ile başlayan öykümüzü, geliştirdiğimiz doğal ürünlerle sürdürüyor; yılın en vizyoner kozmetik markası ödülüyle onurlandırılmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Sahip olduğumuz küresel ölçekli liderlik hedeflerimizle markamıza ve başarılarımıza değer katmak için çalışıyoruz.